Dragi učenici, roditelji i svi dragi prijatelji OŠ Vidikovac!

Srdačno vas pozdravljamo nakon ljetnoga odmora.  Vjerujemo da koristite ove sunčene dane i toplo more. Mi  se u školi  zdušno pripremamo da nam početak, a i cijela nova školska godina bude što uspješnija.

Tijekom ljetnih praznika uređena je nova učionica na prvom katu (bivši mali kabinet informatike) pa nitko neće biti u međusmjeni. Svim učenicima nastava će počinjati u 8.00 sati. U suterenu, prije učionice tehničke kulture, uređen je novi  mali kabinet informatike.

Najveća promjena koja nas čeka u novoj školskoj godini odnosi se na vođenje pedagoške dokumentacije. Prva smo škola u kojoj će svi učitelji od 1. do 8. razreda imati e-dnevnik. Kako bi se rad učenika mogao pratiti i  bilježiti elektronskim putem,  bilo je potrebno nabaviti odgovarajuću opremu. 30 tableta školi je donirala obitelj Floričić, a 16 tableta kupljeno je sredstvima škole. Elektronski dnevnik prvi put je korišten eksperimentalno  prošle školske godine u 4 srednje škole samo za neke predmete tako da  možemo reći da smo pioniri u korištenju novih tehnologija kojima se unapređuje odgojno-obrazovni rad.  Da bismo bili spremni za početak nastavne godine, za učitelje i stručne suradnike organizirana je edukacija za rad s tabletima i e- dnevnicima  23. i 27. kolovoza.

Obitelj Floričić školi je darovala i 6 pametnih ploča (elektronske interaktivne ploče) koje su velika pomoću izvođenju i osuvremenjivanju nastave.  Svojim je  donacijama obitelj Floričić našu školupodržalau višegodišnjoj primjeni  no vih tehnologija i provođenju suvremenih metoda poučavanja.

Zahvaljujemo obitelji Floričić kao i obitelji Mačešić-Biscuoli koja je školi  također  donirala pametnu ploču i dvije klime.

Dragi učenici, kupajte se , sunčajte, zabavljajte i 3. Rujna dođite u školu vedri i nasmijani!

objavio: ANA BAČIĆ   datum: 17. 8. 2012.

« Svibanj 2024 »