preskoči na sadržaj

PLAN IZVANNASTAVNIH ŠKOLSKIH AKTIVNOSTI 2020./2021.

Naziv aktivnosti

Ime i prezime

Razred(i)

Termin održavanja

 

 

 

Dan

Sat

Mješovita grupa

Gordana Zahtila

1.a

Srijeda

5.

Domaćinstvo

Antonia Višković

1.a

Četvrtak

7.

Mješovita grupa

Sandra Stanković

1.b

Četvrtak

5.

Korektivna gimnastika

Iva Bizjak Radović

1.b

Utorak

7.

Mješovita grupa

Danijela Piralić

1.c

Četvrtak

5.

Ples

Kristina Petrić

1.c

Četvrtak

6.

Glazbeno-scenska

Aida Dražić

2.a

Ponedjeljak

7.

Oblikovanje gline

Jasminka Turčinov

2.b

Četvrtak

4.

Kreativna grupa

Mariela Tomičić

2.b

Četvrtak

6.

Kreativna radionica

Larisa Hrelja Drandić

2.c

Srijeda

5.

Dramsko-scenska

Tatjana Marinović

2.c

Ponedjeljak

5.

Čuvari zavičajne baštine

Bojana Manzin

2.d

Četvrtak

5.

Likovna grupa

Petra Živković

2.d

Ponedjeljak

6.

Recitatorska

Suzana Mrvić

3.a

Utorak

5.

Eko grupa

Davorka Celić

3.b

Petak

4.

Folklor

Arjana Šterpin Vincek

3.c

Srijeda

5.

Cyber grupa

Ana Bačić

4.a, 4.b, 5.r i 6.r

Utorak

6.

Oblikovanje gline

Snježana Battistin

4.a

Četvrtak

6. i 7.

Kreativna radionica

Tea Božac

4.b

Petak

4. i 5.

Recitatorska

Edita Borojević

4.c

 Četvrtak/petak

5./4.

Nogomet

Salja Sijarić

5.r i 6.r

Petak

7.

Atletika

Salja Sijarić

5.r – 8.r

Ponedjeljak

7.

Foto grupa

Sanja Milaković

5.r – 8.r

Srijeda

6. i 7.

Klub mladih tehničara

Sanja Milaković

5.r – 8.r

Utorak

7. i 8.

3D modeliranje

Sanja Milaković

5.r – 8.r

Ponedjeljak

7.

Likovna grupa

Agnese Sgagliardi Trpčevski

5.r – 8.r

Ponedjeljak

7.

Radionica keramike

Agnese Sgagliardi Trpčevski

5.r – 8.r

Utorak

7. i 8.

Grupa Esploratori

Andreina Palaziol

5.r – 8.r

Ponedjeljak/utorak

8.

Novinarska grupa

Sanja Pereša Macuka

5.r – 8.r.

Četvrtak

7. i 8.

Biblijska i foto grupa

Domagoj Matković

5.r – 8.r

Ponedjeljak/četvrtak

8. i 9.

English Corner Junior

Tea Prhat

5.b i 5.d

Ponedjeljak

5.

English Corner

Ivana Petrušić

5.c, 6.b, 6.c, 6.d, 7.b i 7.c

Ponedjeljak

5. i 6.

KREMA

Maja Kalebić

5.c, 6.c, 6.d i 7.a

Ponedjeljak

6.

Mladi kemičari

Jelena Bakač

7.r i 8.r

Ponedjeljak

6. i 7.

Monte Paradiso

Marija Gortan

7.c

Petak

8.

Mladi znanstvenici

Ana Babić

8.a, 8.b i 8.c

Ponedjeljak

6.

Pjevački zbor

Zoran Gardašević

1.r – 8.r

Utorak

6. i 7.

Domaćinstvo

Ljerka Krajcar

5.r – 8.r

Petak

8. i 9.

Piccoli giornalisti

Ana Kuhar

5.r – 8.r

Ponedjeljak/četvrtak

8. i 9.

English Corner Junior

Ingrid Dragojević Puzjak

4.a i 4.b

Srijeda

 6.

Mladi fizičari

Ilija Apostolov

7.r i 8.r

Četvrtak

7. i 8.

Mladi programeri

Matija Plastić

7.r i 8.r

Srijeda

 9.

Web dizajn i programiranje

Matija Plastić

7.r i 8.r

Ponedjeljak

8.

Malci na računalu

Mateja Ibrišević

1.r – 3.r

Srijeda

8. i 9.

 




Tražilica



Učenički radovi
Priloženi dokumenti:
3cPoklade.gif


Kalendar
« Svibanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404

Nastavni materijali

Školski list
Priloženi dokumenti:
Dragi kamen skolski list.pdf


Korisni linkovi
Dnevni tisak

Važni linkovi

Igraj se i uči


Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka




preskoči na navigaciju