OBAVIJEST ZA RODITELJE

Autor: Dragana Brčina, 14. 11. 2017.

Poštovani roditelji,

u četvrtak, 16.11. u 19:00 sati, u  OŠ Vidikovac održat će se predstava
                                       „Pulo, reci drogi NE !“

"Pulo, reci drogi NE!" je program prevencije zlouporabe droge koju Grad Pula i gradski Upravni odjel za društvene djelatnosti provode u sklopu programa udruga od interesa za opće dobro u 2017., u suradnji s udrugom Riječi/ Prave/Predstave koja se bavi edukacijom djece pomoću kazališne umjetnosti pod umjetničkim ravnanjem glumca i redatelja Zijaha A. Sokolovića.

Program je namijenjen  učenicama i učenicima sedmih razreda svih pulskih osnovnih škola, njihovim roditeljima  a ove godine provodi se na samom početku Mjeseca borbe protiv ovisnosti - od 15. do 17. studenog.

Predstavu "DROGA - reci drogi NE!" igrati će Ivana Krizmanić i Marko Makovičić. Trajanje je 45 minuta, namijenjena je sedmim razredima, a izvodi se bez scenografije i razglasa.

Na predstavi će biti prisutna i kontakt policajka tj. policajac zadužena za područje Vaše škole, a nakon predstave napraviti ćemo kratku anonimnu anketu za evaluaciju.

Udruga Riječi/ Prave/ Predstave, koristeći Thearto metodologiju u izradi predstava, pomoću kazališne umjetnosti informira i obrazuje djecu i mlade na jedan inovativan i njima prihvatljiv način, smanjujući tako otpor prema određenoj temi i uspješno prenoseći željenu poruku.

Pozivamo vas na ovu zanimljivu  predstavu koja na direktan način, u živoj i duhovitoj komunikaciji, kroz stotinu kratkih glumačkih etida informira, uči i prevenira.

Razrednici

« Listopad 2018 »