Dobro nam došli, prvašići!

U ponedjeljak 9. rujna 2024. godine započeli smo novu nastavnu godinu, a s početkom nastave, upisali smo i novu generaciju  učenika prvih razreda. Usprkos nestabilnom vremenu, sunce je u jednom trenutku provirilo iza oblaka pa smo svečani doček upriličili na ulazu u školu u 10 i 15 sati. Program su osmislili profesor  glazbene kulture Zoran Gardašević, voditeljica KUD-a škole  Dea Dragosavac i učiteljice Edita Borojević, Aida Dražić i Jasminka Turčinov.

Nakon prigodnog programa, veselih  igrokaza  i recitacija,  prvašićima  se obratila ravnateljica OŠ Vidikovac Ana Bačić. Ravnateljica je uzbuđenim prvašićima i njihovim roditeljima uputila lijepe riječi ohrabrujući ih i motivirajući na novu avanturu zvanu obrazovanje. Zaželjela im je dobrodošlicu u osnovnu školu, novu zajednicu i drugi dom, mjesto gdje će učiti, istraživati, družiti se i rasti. Čeka ih uzbudljivo putovanje, puno novih iskustava i izazova.

Klik na "opširnije" za nastavak teksta

Nakon svečanog dijela učiteljice Dragana Brčina Burazerović, Sandra Stanković i Danijela Piralić prozivale su svoje buduće učenike. Učiteljice su bile u pratnji učiteljica iz produženog boravka Ive Bizjak Radović, Sandre Korenić i Tatjane Marinović, te su zajedno odvele učenike u učionice gdje su po prvi put sjeli u školske klupe i upoznali svoje buduće okruženje.

Škola nije samo mjesto za učenje brojeva, slova i činjenica. Ona je i mjesto gdje se sklapaju prva prijateljstva, razvijaju  talenti, mašta i uči  se surađivati.  Dragi prvašići, želimo  da vam svaki dan u školi bude ispunjen smijehom, učenjem i novim prijateljstvima. Ne bojte se postavljati pitanja, istraživati, iznositi svoje stavove i učiti. Svijet je pun zanimljivih stvari koje tek čekaju da ih otkrijete.

Fotografije s prijema pogledajte klikom na fotogaleriju.

Dobrodošli u školu, dragi prvašići! Neka vaše školsko putovanje bude ispunjeno srećom, učenjem i lijepim uspomenama. Sretno svima!

objavio: Mateja Ibrišević   datum: 18. 9. 2024.

Svi potrebni nastavni materijali za školsku 2024./2025. godinu dostupni su putem poveznice.

« Listopad 2024 »