Pjesnički domjenak

Autor: Martina Križanac, 26. 3. 2018.

U petak 23. ožujka 2018. u knjižnici naše Škole održali smo poetski  domjenak. Učenici/-e članovi/članice  recitatorskih grupa i  Kluba čitatelja počastili su nas poezijom. Recitirali su nam pjesme koje su sami izabrali i pripremili sa svojim učiteljicama voditeljicama.

Recitatore 4.a razrednog odjela vodi učiteljica Suzana Mrvić, a nastupali/-e su Ella, Lara, Julia, Matea, Sara, Tea, Ena, Nola, Nadija i Marko.

Recitatorsku grupu viših razreda koju vodi učiteljica Tamara Lorencin predstavljali su Bruno i Matija, učenici 7.d razrednog odjela.

Članice Kluba čitatelja, koji je i pokretač ovoga događanja, nisu bile u punom sastavu jer nam je Eleonora bila bolesna. Stihove Stanislava Femenića čitale su Martina, Katia i Evelin.

Posebna gošća bila je Samantha Zuban, učenica 3.d razrednog odjela koja se sa svojom mentoricom učiteljicom Bojanom Manzin upravo vratila s Državne smotre LiDraNo 2018.

Program je bio podijeljen u četiri tematske cjeline: „Da nije ljubavi, ne bi svijeta bilo“, Boje - mirisi- zvukovi, Po jeziku se poznajemo – da ga ne zaboravimo, Smijeh nije grijeh – smijeh je najbolji lijek.

Pljesak, smijeh i komentari odobravanja najbolje govore da su učenici/-e u publici bili zadovoljni/-e i da su ugodno proveli školski sat.

Slike možete pogledati u fotogaleriji.

Vaša knjižničarka Branka, voditeljica Kluba čitatelja

« Studeni 2018 »